Three Days Grace

30. dubna 2016 v 12:16 | Sharka |  MY MUSIC = Moje hudba
Dnešní článek se bude zaobírat mojí nejoblíbenější kapelou - THREE DAYS GRACE!!!


Three Days Grace je kanadská rocková skupina pocházející z Norwoodu v Ontariu. Založena byla v roce 1992 pod jménem Groundswell a fungovala do roku 1995, než se rozpadli.
V roce 1997 ale byla zase pohromadě a skládala se z hlavního zpěváka a kytaristy: Adama Gontiera, bubeníka a zadního zpěváka Neila Sandersona a basáka Brada Walsta. V roce 2003 se k nim přidal Barry Stock (můj nejoblíbenější člen) jako hlavní kytarista. Kapela se přemístila do Toronta.
Three Days Grace dostali smlouvu s Jive Records a vydali pět studiových alb.
1. Three Days Grace (2003) - album vyšlo 22. července díky smlouvě s Jive Records a jedním z (dosud nejznámějších) songů byl "I Hate Everything About You." Album se začalo nahrávat v Massachusetts. Další známé písně najdete tady: https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Days_Grace_(album)
2. One-X (2006) - toto album vyšlo 13. června, 3DG na něm pracovali s producentem Horwardem Bensonem. Nejznámější písně tohoto alba jsou: Animal I Have Become a Never Too Late, ale jsou tam i další skvělé písně, které najdete zde: https://en.wikipedia.org/wiki/One-X Na albu je zajímavé a krásné, že texty písní psal Gontier, když byl v protidrogové léčebně, kde se léčil ze závislosti na OxyContinu.
3. Life Starts Now (2009) - 22. září, opět 3DG pomáhal producent Horward Benson. Je to poslední album pod smlouvou s Jive Records. K albu členy inspiroval návrat domů z Massachusetts, kde se jim otevřely nové pohledy na svět. Více o albu: https://en.wikipedia.org/wiki/Life_Starts_Now
4. Transit Of Venus (2012) - 2. října ve spolupráci s RCA Records a producentem Don Gilmorem. Je to poslední album před odchodem hlavního zpěváka Adama Gontiera. Nejznámější písně z alba jsou: Chalk Outline nebo The High Road. https://en.wikipedia.org/wiki/Transit_of_Venus_(album)
5. Human (2015) - 31. březen ve spolupráci s RCA Records. Toto album již nezpíval Adam Gontier, ale nový hlavní zpěvák kapely - Matt Walst. Nejznámější songy jsou Painkiller nebo I Am Machine. https://en.wikipedia.org/wiki/Human_(Three_Days_Grace_album)
-Začátkem roku 2013 Three Days Grace zranili fanoušky zrdcující zprávou, že zpěvák Adam Gontier opouští skupinu kvůli "života ohrožujícím zdravotním potížím". Poté ale internetem proletěla zpráva, že Adam opustil 3DG kvůli osobním důvodům, což měly být spory a nesympatie mezi členy kapely.-
3DG měli naplánované turné, na kterém za Adama zaskočil mladší bratr basisty Brada Walsta, Matt Walst. 28. března 2014 byl Matt (frontman kapely My Darkest Days - https://en.wikipedia.org/wiki/My_Darkest_Days) ohlášen jako oficiální člen kapely.
Fanoušci pořád spekulují a hádají se, který zpěvák je lepší.
No, mně osobně se víc líbí asi noví 3DG - s Mattem. Adam se rozhodl sám, že odejde, a nedávno se na internetu objevilo, že má novou kapelu - Saint Assonia - takže ty jeho "života ohrožující zdravotní problémy" nebyly asi taaaaaak vážné, že?
Adam prostě udělal tlustou čáru za minulostí a fanoušci, co pomlouvají Matta se v ní asi pořád hrabou. Pořád vidím na Facebooku příspěvky jako: Chceme Adama zpět. Vrať se nám. A podobně. Asi si prostě neuvědomují, že tím nic nezískají.
Mohli by ale konečně věnovat pozornost tomu, že je tu nový zpěvák, který naše milované písně zpívá pro nás. Kdyby se nepřidal k 3DG, kapela by se nejspíše rozpadla. A to nikdo z nich nechce.
Podle mě by si Matta měli vážit a nekoukat pořád na to, že Adam měl hezčí hlas a oči a vlasy a já nevím, co ještě. Prostě by měli žít tím, co je teď.

Takže já teď a tady oficiálně prohlašuji (a hurá do mě, Adamovci, ukamenujte mě za můj názor -_-), že Matt je podle mě lepší zpěvák a člen Three Days Grace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama