Něco o mně...

29. dubna 2016 v 17:46 | Sharka |  MY WORDS = Má slova
Ahoj, ačkoli máte možnost si o mně přčíst v Profilu, tak ale myslím, že sepsat krátký článek o tom, kdo jsem a co ráda dělám, nebude od věci.


Jsem šestnáctiletá studentka ze severu Čech. Ačkoli studuji v Ústí nad Labem na obchodní akademii, přiznám se, že město nenávidím. Vadí mi, když jdu po náměstí a každou chvíli do mě někdo vrazí. Všude všichni pospíchají, všude cítím ten stres. Ovšem jinou možnost nemám. Moje škola je pro mě asi jednou z nejlepších variant, takže holt ty následující tři roky nějak přežiju, pak na vejšku a po ní hurá na vesnici!
Bydlím v maličkém městě. Má ani ne 4 000 obyvatel. Mám to tu ráda, ale nenávidím dojíždění do školy. Každý den hodina ráno i odpoledne. Je to hrozná ztráta času. Bydlím v panelovém domě a kromě toho máme chatu v maličké vesnici (vím o čtyřech stálých obyvatelích, což jsou dva manželské páry, zbytek jsou chataři), kde jsem vyrůstala a miluji to tam.
Mezi moje největší koníčky patří hra na klavír a zpěv. Zpívám pátým rokem a na klavír hraju už taky hezkou chvíli, ale tam je to trošičku složitější.
Kromě toho miluji cvičení. Nejsem jedna z těch vyrýsovaných "fitness girls" , ale cvičení mi nikdo nevezme. Začala jsem v únoru 2015 a ačkoli to na mém těle nejde moc vidět, rozhodně se uvnitř mě něco změnilo. Cítím se mnohem lépe. Jak fyzicky, tak psychicky. Je to takový ten relax, když přijedu po celém dni ve škole domů.
Na tomto blogu se objeví články o mém životě, o každodenních příhodách prvačky z vesnice, co jezdí do krajského města. Kromě toho mám ráda rock a mám pár oblíbených kapel, takže zážitky z koncertů a stručné info o kapelách se tu určo objeví!Jestli jsem vás zaujala, budu ráda za jakoukoli podporu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama