Koncert Halestorm

30. dubna 2016 v 12:38 | Sharka |  MY MUSIC = Moje hudba
Ahojteeeeee! Dnes vás čeká celkem dlouhé čtení, tak si sedněte pohodlně :)
Teď je čas psát o jedné z nejlepších nocí v mém životě - o koncertu HALESTORM v Praze!!! A na konci článku se budu věnovat v pár řádcích i včerejšímu koncertu DESTROYSELF u nás ve městě :)
Takže, zhruba v březnu, krátce před mýma narozkama mi sestra do hodiny matiky poslala SMSku. Mobil mívám na lavici, protože už se mi stalo, že mě máma potřebovala, že se něco stalo s babičkou nebo tak a chtěla, abych to věděla hned. Takže hned jak začalo blikat modrý světýlko - což je informačka, že mě někdo shání, nebo po mně něco chce - šla jsem na záchod. Když jsem se ze záchoda vrátila s úžasnou náladou, hned jsem řekla tu pro mě perfektní zprávu kamarádce v lavici. Halestorm v Praze!!! Sakra, tam musím bejt! - pomyslela jsem si. Hned večer jsme to se sestrou začaly řešit s rodiči.
→ A jelikož já jsem velice citlivé stvoření, (a rodiče mi někdy kolem února zakázali Three Days Grace na RFP - dva dny v kuse jsem kvůli tomu s nimi nemluvila a dvy dny jsem hodinu co hodinu měla na kahánku) použila jsem vešlkeré své zbraně, nasadila štěněcí výraz a odmítala veškeré jiné možnosti. ←
Nakonec jsem si zajistila brigádu s tím, že zbytek, co nedám za svoje hodiny zpěvu, dám za cestu na koncert a lístek a tak. A víte, co mi na to řekli???
Dobře.
Tak nádherné slovo ^_^ nuže, bylo rozhodnuto a asi po týdnu nám přišly lístky z portálu TicketPro, který mi zaplatila sestra jako dárek k svátku.
A teď konečně k onomu dni.
S tátou jsme byly domluvený, že nás večer vyzvedne před klubem a pojede s námi vlakem domů.
Ráno jsem vstala, najedla se, zacvičila si, vysprchovala se, vyfénovala vlasy, najedla se, a zhruba dvě hodinky před odjezdem jsem začala obléhat koupelnu. No než vyžehlím vlasy (které mám od přírody vlnité, takže když jsem dojela busem... k tomu se ještě dostanu :D), nanesu tunu řasenky, linek, rtěnky... Dvě hodinky utekly jako nic a já si oblékla červené kraťasy, černé tílko poseté flitry a bílé sandálky na mírném klínku (nutno podotknout, že s květinami).
Dojely jsme MHD do blízkého statutárního města, odkud nám jelo EC do Prahy, kterým jsme původně chtěly jet, ale to by bylo moc brzy. Nuže jsem si z karty vybrala 1000 na koncert, co když tam bude hezký tričko??? :O Pak jsme se ségrou zašly na Bubble Tea a pomalu se v 40° vedru ploužily na nádraží, kde jsme díky zpoždění chytly EC.
Vlak byl skvělý, klimatizovaný, poloprázdný. Sedly jsme si na čtyřku naproti sobě a obě poslouchaly písničky od Halestorm. Zhruba v polovině cesty přišel do vlaku starý hnusný cikán a sedl si tak, že měl přímo perfektní výhled na mě. Pořád jsem cítila jeho pohled a periferní vidění mě v doměnce, že se na mě dívá, jen utvrzovalo. Zhruba po deseti minutách jsem se tak rozčílila, že jsem se na něj začla upřeně dívat asi dvě minuty. A jeho reakce?! Mrknul na mě jedním okem!!! Bylo mi na blití, když to tak napíšu -_- Povýšeně jsem se odvrátila a dál zírala z okna. (To zní namyšleně, věřte mi, nejsem namyšlená mrcha, ale jak jsem mu měla dát najevo, aby si nechal zajít chutě?!)
V Praze jsme si na nádraží došly na WC, kde jsme každá platily 20! To je sprostý :D Pak jsme šly do Mekáče na kávu (nemám ráda ten smrad tam a kromě zmrzliny - kterou jsem měla 1x, tam nic nejím :D) a pak k Lucerně. Přišly jsme tam, a před klubem postával hlouček lidí.
"Hele, taj je ňák málo lidí, ne? Nepudem se ještě projít?" Zeptala se mě Martina, jenže mně to přišlo nějak podezřelý, protože bylo půl sedmý a doors byly v osm. Hlouček lidí šel dovnitř a já se tam podívala. Na konec fronty, kterou tvořily čistě dlouhé vlasy a černá barva, jsem nedohlédla :D Stouply jsme si tedy na konec a já si ve svých červených kraťáscích a bílých sandálcích s kytičkama připadala jak debil. A to jsme to ještě chytly dobře, před 8 byla fronta prý až na Václavák.
V 8 začli pouštět, my koukly na trička, kde se mi žádný nelíbilo, ve třičtvrtě na devět přišla předkapela Imodium, kteří byli dobří!!! A ve 1/4 na 10 přišli ti lidi, co předělávali podium. My byli domluvený, že v 11 vylezem a půjdem s tátou na nádro a oni se tam u toho ještě vykecávali!!! ve 3/4 na 10 nastoupili Halestorm a to bylo čistě o skákání, zapomenutí na nějakou kravinu jako je osobní prostor, řevu a užívání si to. Všichni byli hrozně milí a já byla v jakémsi euforiu ^_^ Minutu před jedenáctou jsem se rozhodla, že zůstanu na koncertu a kašlu na rodiče. Ve 23:01 jsem si ale vzpomněla na to, jak jsem byla na brigádě a že za jeden den jsem si na tu jízdenku ani nevydělala. Rozhodla jsem se, že tedy odejdu dřív ( T.T ) a nepodrazím je. Martina se ale rozhodla zůstat.
Vylezla jsem tedy z klubu, prohodila pár slov s tím chlapem, co to tam u vchodu hlídal a pak si uvědomila, že mám všechny ségřiny věci. Vrátila jsem se tedy a strčila jí do ruky peněženku - nic jinýho nepotřebuje, jsem se rozhodla :D A potřetí jsem se prodrala davem. Cesta na nádraží byla rychlá, šla jsem svým rychlým tempem a byli jsme tam za 7 minut. Víte, na nádraží bývají takové ty obchůdky, kde prodávají aspoň Mattonku a rohlíky, ale v Praze na Hlavním nádraží? Ani h***o! Já měla takovou žízeň! -_- No nic, vlezli jsme do vlaku, ještě se ani nerozjel a já už usínala. V tom městě, o kterým jsem mluvila na začátku mě táta vzbudil (díky Bohu, asi bych tam spala dál, nebýt jeho) a jeli jsme autem domů. Tam jsem si po půl hodině konečně odlíčila všechnu tu černou barvu a vytrhala polovinu vlasů při snaze se učesat (což se stejně nepodařilo -_-) a pak jsem zalezla do postele a nechala se zaplavit vzpomínkami na nádhernou noc s mojí druhou nejoblíbenější kapelou.


Sestra přijela druhý den v 8 ráno :D A tak co, je jí 18, no :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | 25. května 2016 v 15:45 | Reagovat

"štěněcí výraz" - já Tě zbožňuji, Šári :D :) :) :) A to slovo "Dobře" muselo znít opravdu jako samo nebe :) Teď máš nádhernou vzpomínku a určitě už se těšíš na další :) A máš bezva ségrušku, že máte společné koníčky, oblíbenou hudbu! :) Já mám také príma sestřičku :)

2 Sharka Sharka | E-mail | Web | 4. června 2016 v 14:20 | Reagovat

[1]: Aaaahoj, omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale mělo jsem toho nějak moc :( No, je fakt, že nejvíc mě mrzí, že až bude ségra v Anglii, budu si muset najít novýho "music buddy" :( :D

3 Magicmax Magicmax | Web | 19. července 2016 v 20:19 | Reagovat

Já to věděl. Pořád si žiješ prostě blaze - život na jedničku. Ách no jo. Seš prostě Sharka. Jinak 21.7 bude na chatu akci a Gil by tě tam ráda viděla.

4 ZdenekU ZdenekU | E-mail | 17. ledna 2017 v 14:57 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na sharkaslife.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama