Koncert 3DG

30. dubna 2016 v 12:26 | Sharka |  MY MUSIC = Moje hudba
Dne 24.1.2016 se mi splnil sen.
Bylo to čerstvě po rozchodu s ním a já byla plná vzteku a slz, ale rozhodla jsem se, že kluků bude ještě hodně a že není na světě jedinej. A tak jsem zavrhla nápad, že bych nejela. Ovšem kapela? Kolikrát v životě budu mít šanci být na jejich koncertě? Málokrát.
Koncert začínal v 8 večer a my se sestrou a její kamarádkou dorazily do Prahy asi v 11 dopoledne. V půl 12 jsme stály před halou, kde se koncert měl odehrávat. Sedm hodin jsme tam stály, ale rozhodně se to vyplatilo!
Vydržely jsme to, dočkaly jsme se (byly v tom přestávky - šly jsme na záchod, na kafe,...) a v sedm nás pustili dovnitř. Dostaly jsme pásky na ruce (tu mám připíchnutou na nástěnce) a běžely jsme k pódiu. Předkapela přišla, zahrála a docela mě překvapila. Byli celkem dobří, ale já jsem byla celá natěšená na 3DG. Ještě k tomu jsem stála na místě u pódia, kde vždycky hraje Barry, což je můj nejoblíbenější člen kapely, je to prostě boží chlap. Sestra s kamarádkou stály na druhé straně, u jejich oblíbeného člena. Nejlepší a nejdůležitější ale bylo, že jsme byly v první řadě.
Když na pódium nastoupili Three Days Grace, myslela jsem, že se štěstím rozbrečím. Byla jsem tak nadšená, že to ani nebylo možný!
No a když mě tak přimáčkli, tak s mýma 150 centimetrama jsem na něj nedosáhla. Takovej kousíček mi chyběl... Natahovala jsem ruce, jak jsem mohla, ale ne a ne se ho dotknout. Nevím, jestli viděl někde mou ruku nebo prostě chytl první, co mu padla do ruky, ale chytil mou ruku celou svou dlaní a držel mě. Já tam sebou málem sekla! V tu chvíli, když přede mnou stál zpěvák mojí nejoblíbenější kapely, držel mě za ruku a za ním se na nás křenil můj nejoblíbenější člen kapely... No já byla v sedmém nebi!!! A co víc, domů jsem si přivezla trsátko!
Bylo to to poslední, kterým Barry na svou kytaru hrál. za celou dobu jsem nechytla ani jedno a pro to poslední, co vyhodil do publika, jsem se natáhla, jak nejvíc to šlo. Už jsem ho držela v rukou, ale holka za mnou ho chtěla taky. Vrazila mi do ruky a trsátko mi spadlo na takový debilní místo, kam jsem nedosáhla. Díky Bohu to viděl sekuriťák a podal mi ho, protože to by byla fakt smůla, když už jsem ho měla v ruce. No... Vždycky jsem měla úžasnej život. Ale až v ten den jsem si uvědomila, jak moc šťastná jsem a že bývalého přítele vlastně vůbec nepotřebuju. :)

A tady pár obrázků přímo z Prahy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama